bezpieczna konferencja

Zielona Góra, dnia 28.08.2022 r.

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Drogie Studentki, Drodzy Studenci

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Komitetu Organizacyjnego i Komitetu Naukowego I Zielonogórskiej Konferencji Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej „Medycyna paliatywna i opieka wspierająca dla pacjentów z chorobami nienowotworowymi”, która odbędzie się w dniach 6–7 października 2022 roku w Zielonej Górze w siedzibie Uniwersytetu Zielonogórskiego, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które rozpocznie się 6 października 2022 roku o godzinie 15.00 warsztatami leczenia bólu przewlekłego. Kolejny dzień — piątek, 7 października 2022 roku o godzinie 9.00 rozpoczniemy uroczystym otwarciem Konferencji z udziałem Władz Uniwersytetu Zielonogórskiego i zaproszonych Gości. Warsztaty i Konferencja odbędą się w Auli C w budynku A–16, przy Alei Wojska Polskiego 69 w Zielonej Górze.

Jest to rzeczywiście pierwsza konferencja nie tylko w Zielonej Górze, ale także w Polsce poświęcona w całości problemom pacjentów z rozpoznaniem chorób nienowotworowych wymagających objęcia opieką paliatywną (wspierającą) i ich rodzin (opiekunów). Nasza Konferencja ma charakter interdyscyplinarny, dlatego do udziału zapraszamy nie tylko przedstawicieli zawodów (lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów i farmaceutów) i studentów kierunków medycznych (lekarskiego, pielęgniarstwa, fizjoterapii, ratownictwa medycznego, farmacji), ale również psychologów, pracowników socjalnych, kapelanów i przedstawicieli innych zawodów oraz studentów wymienionych kierunków i woluntariuszy. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie będzie okazją do nie tylko zwrócenia uwagi na problematykę szeroko rozumianego leczenia bólu przewlekłego i pacjentów z przewlekłymi chorobami nienowotworowymi, ale także do zawarcia i zacieśnienia kontaktów naukowych i towarzyskich pomiędzy uczestnikami spotkania. Mamy nadzieję, że zaproszone grono uznanych Wykładowców zapewni Państwu możliwość poszerzenia wiedzy i twórczej dyskusji podczas obrad.

                Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami,


Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

mgr Maria Forycka

lek. Grzegorz Loroch

Przewodniczący Komitetu Naukowego

prof. dr hab. n. med. Wojciech Leppert

 

Przewodniczący Komitetu Naukowego

prof. dr hab. n. med. Wojciech Leppert

Redaktor Naczelny czasopisma "Palliative Medicine in Practice"

Termin
6–7 października 2022 roku

Miejsce

Uniwersytet Zielonogórski
Aula C w budynku A-16
Al. Wojska Polskiego 69
65-762 Zielona Góra

Punkty edukacyjne
Uprzejmie informujemy, że za udział w konferencji uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na konferencję.

Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po spotkaniu za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu

  1. W celu wydrukowania certyfikatu prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając przycisk Rejestracja.
  2. Z menu znajdującego się po lewej stronie prosimy wybrać Wydruk certyfikatu.
  3. Prosimy kliknąć Pobierz certyfikat.
  4. Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.
  5. Prosimy kliknąć Drukuj.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencji).

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorem >>.

 

 

 

Konferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką. Sesje satelitarne firm farmaceutycznych, sesje firm farmaceutycznych oraz wystawy firm farmaceutycznych są skierowane tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2017 r. poz. 2211. z późn. zm.).